MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 9039260

nr 903 9260

Bokskåp

omkring 1900, Intarsia, cm, längd: 132 cm, höjd: 178 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 28 juli 2014
kl 18:52:01